Світлодіодні фітолампи для росту рослин

Лінійні фітолампи

Лінійні світлодіодні лампи є вузьким і довгим світильником, оснащеним світлодіодною стрічкою або ланцюжком потужних світлодіодів.

Панельні фітолампи

Панельні світлодіодні лампи є потужним компактним джерелом світла та призначені для освітлення рослин, що вирощуються у гроубоксах.

Стандартні фітолампи

Стандартні світлодіодні фітолампи мають стандартний цоколь і застосовуються для освітлення рослин, що вирощуються в умовах нестачі освітленості.

Комплектуючі

Світлодіоди та інші комплектуючі які використовуються для виготовлення та ремонту світлодіодних фіто ламп різного типу та конструкції.

Світлодіодні фітолампи на сьогоднішній день є дуже затребуваними, причому не лише великими виробниками сільськогосподарської продукції, а й звичайними людьми, які хочуть підвищити ефективність вирощування різних рослин у теплицях чи домашніх умовах. З метою забезпечення ефективного освітлення рослин, що ростуть в умовах нестачі або відсутності сонячного освітлення, виробляються різні типи світлодіодних світильників, які мають найрізноманітнішу конструкцію і комплектацію.

Найбільш затребуваними з фітоламп є лінійні світлодіодні фітолампи, оскільки їх однаково зручно використовувати при вирощуванні різних рослин у теплицях, підвіконнях, стелажах та інших аналогічних умовах. Для підвіконь, де є сонячне світло, цілком підійдуть малопотужні фітолампи на основі світлодіодної фітоленти - ціна такої фітолампи невисока, а для теплиць і стелажів доведеться купити фітолампи, в конструкцію яких входять потужні світлодіоди - природно, що ціна фітолампи на основі таких світлодідів ніж у лампи зі світлодіодною стрічкою, але і світловий потік буде значно вищим. Якщо ж рослини вирощуються в гроубоксах, повністю ізольованих від сонячного світла, краще підійдуть світлодіодні панельні світильники, що створюють потужний світловий потік. Для вирощування розсади з подальшою її висадкою на відкритий ґрунт можна використовувати фітолампу зі стандартним цоколем – їх можна купити недорого, і з підключенням такої лампи проблем не буде.

Іншими словами, для вирощування будь-яких рослин, які ростуть в різних умовах, можна купити фітолампу оптимальної конструкції, завдяки чому рослини будуть швидко рости і розвиватися, цвісти і плодоносити, приносячи радість своїм власникам.