Статті про освітлення для рослин

У цьому розділі можна знайти безліч цікавої та корисної інформації про використання світлодіодного освітлення для вирощування різних видів рослин у домашніх умовах, а також за іншими супутніми тематиками – вирощування рослин у теплицях, у гроубоксах, на підвіконні, добрива та засоби захисту рослин від хвороб та шкідників , вирощування розсади, гідропоніка та її різновиди, розчини для вирощування рослин на гідропоніці та багато іншого.

У міру появи нової інформації статті про світлодіодне освітлення регулярно додаватимуться і оновлюватимуться, тому на нашому сайті завжди можна знайти актуальну інформацію про фітолампи, світлодіодне освітлення для вирощування рослин у домашніх умовах або теплицях, про особливості вирощування з насіння різних видів рослин, зелені та пряних. трав. Велику увагу буде приділено вирощуванню гострих перців – наприклад, сортів Кароліна Ріпер, Хабанеро, Халапеньо та багатьох інших. Не будуть обійдені увагою та прянощі, які можна легко вирощувати на підвіконні, використовуючи світлодіодні фітолампи. І звичайно зелень - зелена цибуля, кінза, руккола - ось не повний список того, що можна виростити у себе на підвіконні.

За всіма напрямками, в яких так чи інакше використовуються світлодіодні фітолампи та інші світильники, надаватиметься найдокладніша інформація, включаючи обладнання, добрива, розчини, субстракти, види ґрунту, технології пророщування насіння та вирощування рослин до стадії плодоношення, а також безліч іншої корисної інформації про світлодіоди, фітолампи та багато іншого.